Kjell Persson

Kjell Persson
VD och Näringslivschef
Tel/mobil: 0454-57 27 41, 0768-61 27 41
E-post: kjell.persson@olofstromsnaringsliv.se

 

Filip Wägbo

Filip Wägbo
Projektledare, Sveriges Sydligaste Vildmark
Tel/mobil: 0454-57 27 46, 0768-61 27 46
E-post: filip.wagbo@olofstromsnaringsliv.se

Jörgen Adolfsson

Jörgen Adolfsson
Klusterledare, Techtank
Tel/mobil: 0709-91 80 03
E-post: jorgen.adolfsson@techtank.se

 

Karin Andersson

Karin Andersson
Kommunikationsansvarig, Techtank
Tel/mobil: 0454-57 27 44, 0768-61 27 44
E-post: karin.andersson@olofstromsnaringsliv.se

 

Lena Petersson
Ekonomi, Techtank
Tel/mobil: 0738-257 257
E-post: lena.petersson@techtank.se

Madeleine Kidell

Madeleine Kidell
Ekonomiansvarig
Tel/mobil: 0454-922 00, 0768-61 27 40
E-post: madeleine.kidell@olofstromsnaringsliv.se

 

Paulina Bengtsson
Projektledare, AKTA - Arbetskraft till arbetsmarknaden
Tel/mobil: 0454-57 27 47, 0768-61 27 47
E-post: paulina.bengtsson@olofstromsnaringsliv.se

Ingela Håkansson

Ingela Håkansson
Projektledare Kompetensutveckling & -försörjning, Techtank
Tel/mobil: 0454-57 27 43, 0768-61 27 43
E-post: ingela.hakansson@olofstromsnaringsliv.se

 

Therese Assarsson

Therese Assarsson
Delprojektledare Framtidskompetens i Blekinge, Techtank
Tel/mobil: 0454-57 27 45, 0768-61 27 45
E-post: therese.assarsson@olofstromsnaringsliv.se